KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

Sorumlu oldukları görev sahalarında gümrük kanunlarına hakim, bölge dillerini konuşabilen, üstlenmiş olduğu sorumluluğun bilincinde olan deneyimli personelimizle tamamladığımız her projeyle saygınlığımızı arttırmaktayız. Personelimiz ilgili güzergahlarda deneyim sahibi ve bu güzergahlar için vizeleri temin edilmistir.

Maylog lojistik araç takip sistemiyle online olarak yükün nerede olduğunu tespit eder ve müşterilerine anlık raporlar, Ayrıca gelişmiş yazılımlarıyla Verimlilik analizleri gerçekleştirip, transferlerinizi kayıtlı ve başarıyla yönetir.

Tüm projelerimiz CMR sigortası kapsamında ve araçlarımız EURO 6 normlarına sahiptir. 96 ve 100 m3 'lük araçlarımız mevcut olup tüm araçlarımız ADR donanımına sahiptir ve şoförlerimizin de ADR sertifikaları bulunmaktadır.

image
image

HİZMETLER

Komple İhracat ve İthalat Yükleme Organizasyonu

Düzenli Grupaj İhracat ve İthalat Yükleme Organizasyonu

Gabari Dışı Taşımalar

Transit Taşımalar

Kombine Taşımalar

Hizmet verdiğimiz sektörde yenilikçi hizmet anlayışıyla ilkelerimizden vazgeçmeden sürekli yeniliklere uyum sağlamalıyız.

Sektörde kaliteli ve güvenli hizmet anlayışı ile memnuniyeti üst seviyeye taşımak, yakaladığımız değerlere sahip çıkmaktır.

Günün 24 saati uydu takip sistemi ile izlenebilir ve hizmet sunulan kurumlara, taşımanın her aşamasında izleme imkanı sunar.

Personelimizle ilgili güzergahlarda deneyimli olup söz konusu hatlar üzerinde deneyime sahiptirler.